Jeśli szukasz zabawki, która zapewni Twojemu dziecku rozrywkę na długie godziny, rozważ Lego City. Dzięki wielu funkcjom i akcesoriom ma nieskończone możliwości zabawy (i nauki). Dziecko może użyć swojej wyobraźni i może eksperymentować z ustawianiem wszystkiego w złożone konstrukcje, a także realistyczne schematy, sprawdzając wszystko w bezpiecznej zabawie.

Zestaw policyjny Lego city – tanie

Policja LEGO City to zespół dzielnych funkcjonariuszy, którzy dbają o bezpieczeństwo na ulicach i pomagają obywatelom w potrzebie. Pracują bez wytchnienia, by utrzymać porządek i chronić tych, którzy sami nie mogą się obronić. Policja składa się z wielu różnych rodzajów personelu, z których każdy ma swoje unikalne umiejętności i zdolności, które przyczyniają się do większego dobra. Od policjantów patrolowych po detektywów – ci mężczyźni i kobiety z klocków pracują razem, aby zapewnić bezpieczeństwo wszystkim mieszkańcom Lego City.

Straż pożarna lego

Zestaw Lego City Straż Pożarna to świetny sposób na nauczenie dzieci bezpieczeństwa pożarowego. W zestawie znajduje się minifigurka strażaka, wóz strażacki i wąż. W zestawie jest też gaśnica, drabina i inne akcesoria. Cały zestaw jest wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które jest trwałe i bezpieczne dla dzieci podczas zabawy. Ta zabawka pomoże nauczyć Twoje dziecko, jak ważne jest bezpieczeństwo przeciwpożarowe, a jednocześnie sprawi mu wiele radości podczas zabawy.

Kolejka lego city

W kolejce Lego City jest coś szczególnego, co odróżnia go od innych pociągów. Może jest to fajny, futurystyczny wygląd. A może to fakt, że możesz nim sterować za pomocą swojego smartfona. Niezależnie od przyczyny, ten pociąg z pewnością spodoba się dzieciom w każdym wieku.

Pierwszą rzeczą, którą zauważysz w Lego City Train, jest jego elegancki, nowoczesny wygląd. Pociąg składa się z jasnych białych i niebieskich plastikowych elementów, co nadaje mu bardzo czysty wygląd. Ale nie daj się zwieść pięknemu wyglądowi – ten pociąg to więcej niż zwykła zabawka. Jest wyposażony w silnik elektryczny i baterie, więc możesz go naprawdę wprawić w ruch.