Brawurowe akrobacje, kaskaderskie popisy, dużo adrenaliny i świetna zabawa! Dla wszystkich dużych i małych Lego City ma coś wyjątkowego. W mieście z klocków powstała arena, na której dają pokaz wyczynowcy na motocyklach, monster truckach, a nawet…w wannie. Już dzieci od 5 lat mogą próbować swoich sił na torze przeszkód Lego City Stuntz!

Kolekcja Lego City Stuntz – inna, niż pozostałe

Kaskaderskie zestawy nie są dla tych, którzy lubią układać dużo i długo. Są to zestawy dla dzieciaków żądnych przygód, adrenaliny i ruchu. Dla tych, którzy czują się mechanikami, wyczynowcami i już teraz tęsknią za własnym motocyklem wyścigowym.

W Stuntz nie ma nic za darmo. Zanim mały kaskader zacznie trenować na torze, musi samodzielnie złożyć pojazd, nie zapominając nawet o najmniejszym szczególe. Od tego zależy, czy motocykl podoła wysokim wymaganiom ściany ognia, pętli 360 stopni, lub skomplikowanemu systemowi ramp i podjazdów. Dzięki sprawnemu mechanizmowi koła zamachowego będzie w stanie uciec przed monster truckami, które zdążyły już zmiażdżyć dachy dwóch aut.

Co można robić z Lego City Stuntz?

Seria dla małych kaskaderów służy przede wszystkim do dobrej zabawy. W zestawach znajdują się motocykle, ciężarówki, monster trucki, oraz różne skomplikowane przeszkody, które można dowolnie ustawiać, łączyć i dzielić, dzięki czemu zabawa nigdy się nie znudzi. Motocykle, sprzedawane w zestawach lub samodzielnie mają specjalne koło zamachowe, które pozwala – jak w resorakach wyścigowych – rozpędzić dwuślad do dużych prędkości. Puszczony na odpowiednio skonstruowany tor motocykl nie tylko pokonuje skomplikowane przeszkody, ale również skacze w powietrzu przez obręcze, czy siłą rozpędu wjeżdża na strome ścianki.

Dla kogo kaskaderskie Lego City

Lego City Stuntz to seria dla dzieci aktywnych, które uwielbiają wyścigi, motoryzację i dużo dobrej zabawy. Solidnie skonstruowane, przeznaczone do kaskaderskich wyczynów klocki pozwalają na ćwiczenie małej motoryki, sprawności i dokładności podczas manipulowania motocyklami na torach. Dają możliwość wyrzucenia z siebie emocji i nadmiaru energii. Pozwalają na zabawę w większym gronie – dzieci mogą organizować wyścigi lub wymyślać nowe akrobacje.